Fri. May 14th, 2021

छायाछबीले ‘दोस्रो तीज म्युजिक अवार्ड’ गर्ने

1 min read
<div class="at-above-post addthis_tool" data-url="https://lekbesimusic.com/?p=45"></div>महिलाहरुको महानपर्व हरितालिका तीजको अवसर पारेर छायाछबी क्रियसनले ‘दोस्रो तीज म्युजिक अवार्ड’ आयोजना गर्ने भएको छ ... <!-- AddThis Advanced Settings above via filter on get_the_excerpt --><!-- AddThis Advanced Settings below via filter on get_the_excerpt --><!-- AddThis Advanced Settings generic via filter on get_the_excerpt --><!-- AddThis Share Buttons above via filter on get_the_excerpt --><!-- AddThis Share Buttons below via filter on get_the_excerpt --><div class="at-below-post addthis_tool" data-url="https://lekbesimusic.com/?p=45"></div><!-- AddThis Share Buttons generic via filter on get_the_excerpt -->

महिलाहरुको महानपर्व हरितालिका तीजको अवसर पारेर छायाछबी क्रियसनले ‘दोस्रो तीज म्युजिक अवार्ड’ आयोजना गर्ने भएको छ । बुधबार अवार्डका सदस्य सचिव गीता अधिकारीद्वारा जारी प्रेस विज्ञप्तीमा ११ विधामा तीज अवार्ड गर्न लागिएको उल्लेख गरिएको छ ।

तीजको अवसरमा सार्वजनिक गरिने तीज गीतको संख्या करीव २०० भन्दा पनि माथि हुने गरेको र यी गीत संगीतका श्रष्टा तथा सर्जक प्रोत्साहन बाट वञ्चीत भएको जनाउदै यस अवस्थालाई मध्यनजर गर्दै छायाछबी क्रियसनले तिज म्युजिक अवार्डको आयोजना गरिएको बिज्ञप्तीमा उल्लेख छ ।

दोश्रो तीज म्युजीक अवार्ड ०७२ का लागि तीजका गीतका श्रष्टाहरुले उत्कृष्ट गीत, गायीका, गायक, भाका, शब्द, एरेञ्जर, भिडियो निर्देशक, मोडल (महिलां/पुरुष), छाँयाकार, सम्पादक विधामा भाद्र १५ भित्र दर्ता गर्नु पर्ने आयोजकले जनाएको छ । अवार्ड आगामी भाद्र २४ गते राजधानीमा आयोजना गरिने पनि जानकारी गराइएको छ ।

श्रोत: ठुलोपर्दा डटकम

Leave a Reply