Fri. Nov 27th, 2020

शिवले ल्याए ‘यत्ति जान्न मन छ…’ (भिडियो)

1 min read
<div class="at-above-post addthis_tool" data-url="https://lekbesimusic.com/?p=88"></div>गीतकार तथा संगीतकार शिव सुवेदीको ‘यत्ति जान्न मन छ…’ बोलको लोक दोहोरी गीतको भिडियो नयाँ वर्षको अवसर पारेर सार्वजनिक गरिएको छ ... <!-- AddThis Advanced Settings above via filter on get_the_excerpt --><!-- AddThis Advanced Settings below via filter on get_the_excerpt --><!-- AddThis Advanced Settings generic via filter on get_the_excerpt --><!-- AddThis Share Buttons above via filter on get_the_excerpt --><!-- AddThis Share Buttons below via filter on get_the_excerpt --><div class="at-below-post addthis_tool" data-url="https://lekbesimusic.com/?p=88"></div><!-- AddThis Share Buttons generic via filter on get_the_excerpt -->

yetti

गीतकार तथा संगीतकार शिव सुवेदीको ‘यत्ति जान्न मन छ…’ बोलको लोक दोहोरी गीतको भिडियो नयाँ वर्षको अवसर पारेर सार्वजनिक गरिएको छ । पशुपति शर्मा र स्मृति पुनको स्वर रहेको उक्त गीतमा शिव सुवेदीको शब्द र संगीत रहेको छ ।

सार्वजनि भिडियोमा गायक शर्मा र अभिनेत्री आशा खड्काले अभिनय गरेका छन् । यसभन्दा अगाडी ‘घामजस्तो चम्किलो जुन हुदैन’,’भुल्नै भयो धौ’,’घामले नि पोल्दियो’,’दुखेको देश’,’आमा तिम्रो दुधको भारा’ लगायतका गीतहरुको सिर्जना गरिसकेका गीतकार शिव सुवेदी करिब १० बर्षदेखी यसक्षेत्रमा निरन्तर अगाडी बढिरहेका छन् ।

सार्वजनिक नयाँ गीतले शिक्षा र धनको सम्बन्धलाई अर्थाउन खोजेको छ । जो विद्यालयमा कमजोर थियो धन कमाएपछि उहि नै समाकसेवी बनेको तथा घुष खुवाएकै भरमा जागिर पाएको तितो यथार्थ देखाउन खोजिएको भिडियोको अन्त्यमा भने विद्याको नै जीत भएको पुष्टि गरिएको छ ।

पढाई र पैसाको फरक बिषयमा लेखिएको यो गीतले समाजमा पनि केहि फरक सन्देश दिन सक्छ भन्नेमा गीतकार सुवेदीले ठुलो आशा बोकेका छन् ।

भिडियो:

श्रोत: ठुलोपर्दा डटकम

Leave a Reply